Kancelárie na Moyzesovej ulici v Považskej Bystrici

Lokalita: ulica Moyzesova I Považská Bystrica

Úžitková plocha: 90 m²

Cena: 165 000 € 

Ponúkame na predaj (alebo prenájom) moderné nebytové priestory (kancelárske, ubytovacie) na Moyzesovej ulici v Považskej Bystrici. Nebytové priestory sa nachádzajú na prízemí tehlového BD (oproti Katolíckemu domu) a majú celkovú výmeru 90 m2. Vchádza sa do nich z priestrannej terasy pred domom. Pozostávajú z 2 priestorov oddelených iba plastovou priečkou, ktorá sa dá demontovať. Každý priestor má svoj vlastný vchod.

1. Priestor pozostáva z kancelárie, sociálneho zariadenia (sprcha, WC) a garsónky (kuchynka, priestor na spanie, sociálne zariadenia). Má výmeru 41,5 m2. Jedná sa o moderne vybavený a zariadený priestor určený na kanceláriu s možným bývaním.

2. Priestor má výmeru 48,4 m2. Pozostáva z 2 obytných miestností, sociálnych zariadení (sprchový kút, WC, umývadlo) a chodby. V 1 miestnosti je kuchynka. Oba priestory majú veľké výklady a bezbariérové vstupy. Majú spoločné merače elektriny, vody a plynu. Spotreba sa rozpočítava podľa plochy v m2. Kúrenie má svoj vlastný plynový kotol s reguláciou tepla. Ja tam zavedený internet. Predávajú sa čiastočne zariadené. Dajú sa variabilne prerobiť na podnikateľské alebo iné účely. Môžu sa aj ďalej prenajímať. 

© JMreality 2009     I     Ing. Juraj Mičko     I     +421 911 254 777     I     juraj.micko@jmreality.sk
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!