Rekreačná chata pri Rajci 

Lokalita: Malé Lednice I Rajec

Úžitková plocha: 180 m²

Výmera pozemku: 1500 m²

Cena: 80 € / noc / 10 osôb (bez energií)

Cena: 80 € / noc / 10 osôb + spotreba energie                                    každá osoba nad 10 osôb dopláca 7 € / noc

Spotreba energie: cca 5 - 15 € / 2 noci

V cene je zahrnuté:                                                                          rekreačný poplatok obci, spotreba vody, spotrebované tuhé palivo, pracie a čistiace prostriedky, čistá posteľná bielizeň, uteráky v kúpeľni, základné hygienické potreby, vývoz smetí.

V cene nie je zahrnuté:                                                                     poistenie klienta, strava, doprava na miesto ubytovania, spotrebovaná el. energia.

Platobné podmienky:                                                                             záloha 50% vopred na účet, doplatok 50% pri nástupe na pobyt v hotovosti. Nástup na pobyt je prvý deň od 14.00 hod a odchod z chaty v posledný deň do 11.00 hod.

Dvojpodlažná rekreačná chata Vlčia jama ponúka príjemné ubytovanie na samote v lese v bývalej horárni neďaleko Rajca, v chotári obce Malé Lednice. Na prízemí sa nachádza veľká obývačka, kuchyňa, spoločenská miestnosť, kúpeľňa, WC a špajza. Na poschodí je 5 izieb (2 izby s balkónom), kúpeľňa a WC. Garáž je súčasťou domu, elektrická energia 380 V, voda je z vlastnej studne. Kúrenie je na pevné palivo. V rámci ubytovania je možné plne využívať kompletne vybavenú kuchynku. V izbách je 14 lôžok. Je možné zvýšiť istý počet lôžok z vlastných prenosných lôžok. Minimálny počet ubytovaných hostí je 7 osôb. Minimálna doba ubytovania sú 2 noci. Pri chate je priestor na opekkanie, grilovanie a stolovanie, príp. detské hry. Chata je kompletne vybavená sedacím, úložným a posteľným nábytkom, ako aj elektrospotrebičmi a kuchynským riadom. Do chaty sa dostanete z Rajca cez obec Šuja a kameňolom po poľnej ceste, ktorá je celoročne upravovaná. Chata je určená na rekreáciu kolektívov a rôznych partií.